February 2017

Obsession

26. february 2017 at 15:42 | Lost Girl.
Nikdy bych neřekla, že mě posledlost někým může tolik ovlivnit. Je možnost, že to někteří z vás už zažili. Někoho máte rádi, bavíte se s ním a potom najednou propast - hádka. Už se spolu nebavíte a vy se cítíte, jako by vám zaril někdo dýku hluboko do hrudi a vy nemůžete dýchat.
Nemoci dýchat. Když se to stalo, nemohla jsem se několik vteřin nadecnout. myslela jsem si, že moje srdce tento psychický nátlak nezvládne. Bylo hlasitěji a hlasitěji a já stále nemohla popadnout dech. Když jsem se zvládla nadechnout, byl to krátký nádec následovaný dalším zadrhnutím dechu a přívalu slz.
Nečekala bych, že jakmile se odloučíme, bude to tak bolestivé. Myslela jsem si, že ty nejhorší časy jsou pryč. Ale můj psychický stav se zhoršil, výkřiky do prázdna. V hlavě jen myšlenky na to, že je konec, konec našich večerních hovorů, kopnec konverzací, u kterých mi nezbývalo nic jiného než se usmívat.
Ztratila jsem svého nejlepšího kamaráda a to jen kvůli hloupé chybě.
Dny ubíhají. Začala jsem mu "psát" dopisy. jen abych se z toho všeho mohla vypsat, hlavně jemu. Chybí mi, moc. Přeji si, abychom byli zase v pohodě. Zatím jen přežívám, ale to už se stává. měla bych zapomenout a jít dál, ale já věřím, že se ozve a bue vše v pořádku. Jednou.