October 2016

A year.

27. october 2016 at 20:08 | Lost Girl.
Je to rok. Rok od toho, co se moje osoba naprosto změnila. A to vlivem jiného člověka. Plánuji mluvit o, dá se říct, zakázaném tématu. Neměla bych o tom mluvit, měla bych mlčet a nic na sobě nenechat znát. Stalo se vám někdy, že vám do života vkročil člověk a změnil vás?
Nemůžu uvěřit tomu, jak jsem se změnila, vzhledově i psychikou. Jsem jiný člověk. Pro některé stejný, pro ostatní jiný, záleží na jejich úhlu pohledu. Nikdy se mi nestalo, že bych někoho milovala natolik, že bych pro něj byla schopná vše zahodit, riskovat, že nedopadnu se vším nejlíp. Jsem na něm závislá, vlasy, oči, úsměv, hlas. Je to to, co potřebuji dostávat, co nejčastěji. Moje tělo jinak upadne do stavu zvaném 'absťák'. Jestli ví, že ho miluji? Ano, ví. Opětuje mi to? Ne, ale mně to nevadí.
Chtěla jsem si jednou udělat menší photoshop fotek, postavit sebe před pár lety a sebe teď. Chci vidět ten rozdíl. Doopravdy nemůžu uvěřit, co se z pouhé fanynky dívčích boybandů může stát, když se začne zajímat o něco jiného než boybandy. Byla jsem neoblíbená a stále neoblíbená jsem, aspoň toto zůstalo a nijak extra mi ten fakt nevadí.